Hallgatóink eredményesen szerepeltek a XI. MTBK-n

Utolsó módosítás dátuma : 2017. november 10.

Biológia BsC. szakos hallgatóink eredményesen szerepeltek a XI. Magyar Természetvédelmi Biológiai Konferencián. A konferencia poszterversenyén Győrössy Dorottya, egyetemünk biológia bsc szakos hallgatója nyerte el a harmadik helyezést.

Bozóki Balázs és szerzőtársai két poszterrel jöttek a konferenciára. Az egyik a farmosi békamentés eredményeit ismerteti 2007-2016 közötti időszakra, a másik poszteren pedig a Tápió Természetvédelmi Egyesület tevékenységét mutatták be.

Balázs (jobb oldalon) informálja az érdeklődőket

Győrössy Dorottya és dr. Estók Péter a kis és a kerekgyergű patkósdenevér bioakusztikai vizsgálatának újabb eredményeit mutatták be poszterükön.

A konferencia keretében a BsC, Msc és PhD-hallgatók számára poszterversenyt hirdettek meg.
A konferencia zsűribizottsága döntése alapján Győrössy Dorottya, egyetemünk biológia bsc szakos hallgatója nyerte a harmadik helyezést a poszterversenyben.

Sosovicsa Bernadett, Szabadi Kriszta, Győrössy Dorottya és Estók Péter szerzősségével pedig a magyar szöcskeegér kutatása a Hernád-völgyben címmel láthattunk új tudományos eredményeket.

A poszter a szerzők gyűrűjében