Franz Rauch vendégprofesszor előadásai

Utolsó módosítás dátuma : 2019. november 27.

November 25-én érkezett hozzánk dr. Franz Rauch professzor Ausztriából, Klagenfurtból, az Alpok-Adria Egyetemről, és ökológia, környezettan alapjai órák keretében beszélt a környezeti nevelésről és a fenntarthatósági célok oktatásáról.

Dr. Franz Rauch professzor az ausztriai Klagenfurtból Erasmus oktatói mobilitás keretében látogatott a Természettudományi karra és ökológia, környezettan alapjai órák keretében beszélt a környezeti nevelésről és a fenntarthatósági célok oktatásáról.

Az egyetemi Gyakorlóiskolába és a Varázstoronyba is látogatást tett az osztrák professzor, találkozott a környezeti neveléssel foglalkozó doktoranduszokkal és több jövőbeli pályázati lehetőségről, hallgatói mobilitásról egyeztetett Pénzesné Dr. Kónya Erika tanszékvezetővel.

Dr. Franz Rauch professzor előadása közben (fotó: dr. Szűcs Péter)

(hírt beküldte: dr. Pénzesné Kónya Erika)