Kiállítás meghívó

Utolsó módosítás dátuma : 2018. szeptember 05.

A szervezőbizottság tisztelettel meghívja az érdeklődőket Winterl J.J.Index Horti Botanici Universitatis Hungariacae, quae Pestini est 1788 - első magcserekatalógusunk, az első közép-magyarországi flóramű és egyben egyik első magyar botanikai munka kiadásának 220. évfordulójára készített kiállításra. A megnyitó szeptember 14-én 10 órakor lesz a Füvészkertben a kastély emeleti termében.

Az Index mellett könyvtárunk más 18. században megjelent botanikai művei is megtekinthetők a kiállításon.
Időpont: 2018. szeptember 14-én 10 órai kezdettel
Helyszín: ELTE Füvészkert (Budapest, VIII. kerület, Illés u. 25.)
Kastélyépületének I. emeleti előadóterme
Megnyitja Dr. Isépy István, a Füvészkert nyugalmazott igazgatója,
A Füvészkertért Alapítvány kuratóriumának elnöke.

Részletek az alábbi meghívóban.

Meghívó