Kutatók éjszakája

Utolsó módosítás dátuma : 2015. október 07.

10 éves a Kutatók éjszakája, melynek egyik helyszíne idén is az Eszterházy Károly Főiskola.

2015. szeptember 25-én az Eszterházy Károly Főiskola sok színes programmal várja az érdeklődőket az immár 10. alkalommal megrendezésre kerülő Kutatók Éjszakája rendezvénysorozat keretén belül.

A rendezvényen szinte minden tudományterület képviselteti magát és a legkülönbözőbb programokkal készülnek a szervezők minden korosztálynak.

A rendezvény célja, hogy a fiatalok kedvet kapjanak a tudományos életpálya választásához, emellett mindenki számára szórakoztató formában mutassák be a kutatómunka érdekességeit és a tudomány különböző területeinek aktualitásait.
A helyszínek korlátozott befogadóképessége miatt a programok egy része regisztrációköteles, melyek a programlistában narancssárga színnel jelöltek, tehát érdemes minél előbb regisztrálni.
A programokon való részvétel a korábbi évekhez hasonlóan mindenki számára ingyenes. Bővebb információ és a regisztáció az alábbi linken érhető el.