2020-ban meghirdetett képzéseink

Utolsó módosítás dátuma : 2020. május 13.

A Biológiai Intézet által koordinált 2020 szeptemberétől indítandó képzéseink (forrás: felvi.hu)

Alapképzésben, osztatlan képzésben meghirdetett teljes idejű képzéseink:

Részidős alap- és osztatlan képzéseink:

Magyarázó számok jelentése:

(1) A szakon kötelező szakmai gyakorlatot teljesíteni. Az erről szóló pontos információkat megtalálja a felsőoktatási szakképzések, az alap- és mesterképzések képzési és kimeneti követelményeiről, valamint a tanári felkészítés közös követelményeiről és az egyes tanárszakok képzési és kimeneti követelményeiről szóló 18/2016. (VIII. 5.) EMMI rendeletben, illetve a www.felvi.hu honlap Szakleírások menüpontjában

(3) Választható specializáció: biológus laboratóriumi operátor.

(7) A levelező munkarendű képzésben az érintett hallgatókkal kötött megállapodásnak megfelelően a hallgatók tanóráira félévenként általában 8 alkalommal pénteki és/vagy szombati napokon kerül sor.

(8) Az egyes specializációk csak megfelelő számú jelentkező esetén indulnak.

(9) Az intézményben a szakpár első felén szerezhető általános és középiskolai tanári szakképzettség, a második felén csak általános iskolai szakképzettség szerezhető.

(11) Az intézményben a szakpár első felén szerezhető általános és középiskolai tanári szakképzettség, a második felén 4+1 éves tanárképzés folyik.

(14) Az intézményben a szakpár mindkét felén szerezhető általános és középiskolai tanári szakképzettség.

Eredeti link:

Mesterképzésben meghirdetett részidős képzéseink: (A járványügyi helyzetben a személyes megjelenés helyett a szóbeli motivációs elbeszélgetés helyett motivációs levelet kérünk beküldeni a biologia@uni-eszterhazy.hu email címre!)

Felvételi követelmények, motivációs levél

Magyarázó szám jelentése:

(4) A levelező munkarendű képzésben az érintett hallgatókkal kötött megállapodásnak megfelelően a hallgatók tanóráira félévenként általában 8 alkalommal pénteki és/vagy szombati napokon kerül sor.

Eredeti link: