2021-ben meghirdetett képzéseink

Utolsó módosítás dátuma : 2021. január 11.

A Biológiai Intézet által koordinált 2021 szeptemberétől indítandó képzéseink (forrás: felvi.hu)

Nappali képzések
Alapképzésben meghirdetett szakok

Osztatlan képzésben meghirdetett szakok

Meghirdetett felsőoktatási szakképzések

Részidős képzések
Alapképzésben meghirdetett szakok

Osztatlan képzésben meghirdetett szakok

Mesterképzésben meghirdetett szakok

Meghirdetett felsőoktatási szakképzések

Jelmagyarázat
(1) A szakon kötelező szakmai gyakorlatot teljesíteni. Az erről szóló pontos információkat megtalálja a felsőoktatási szakképzések, az alap- és mesterképzések képzési és kimeneti követelményeiről, valamint a tanári felkészítés közös követelményeiről és az egyes tanárszakok képzési és kimeneti követelményeiről szóló 18/2016. (VIII. 5.) EMMI rendeletben, illetve a www.felvi.hu honlap Szakleírások menüpontjában
(3) Választható specializáció: biológus laboratóriumi operátor.
(4) A levelező munkarendű képzésben az érintett hallgatókkal kötött megállapodásnak megfelelően a hallgatók tanóráira félévenként általában 8 alkalommal pénteki és/vagy szombati napokon kerül sor.
(7) A levelező munkarendű képzésben az érintett hallgatókkal kötött megállapodásnak megfelelően a hallgatók tanóráira félévenként általában 8 alkalommal pénteki és/vagy szombati napokon kerül sor.
(8) Az egyes specializációk csak megfelelő számú jelentkező esetén indulnak.
(9) Az intézményben a szakpár első felén szerezhető általános és középiskolai tanári szakképzettség, a második felén csak általános iskolai szakképzettség szerezhető.
(10) A szakra csak tanítói végzettséggel rendelkezők jelentkezhetnek középiskolai tanári szakképzettség megszerzése céljából.
(11) Az intézményben a szakpár első felén szerezhető általános és középiskolai tanári szakképzettség, a második felén 4+1 éves tanárképzés folyik.
(13) Az intézményben a szakpár mindkét felén szerezhető általános és középiskolai tanári szakképzettség.

Eredeti link: https://www.felvi.hu/felveteli/egyetemek_foiskolak/!IntezmenyiOldalak/szervezet.php?szer_id=1469&elj=21a