HÁZI TDK KONFERENCIA eredmények

Utolsó módosítás dátuma : 2019. május 02.

2019. április 30-án, 14.00 órai kezdettel, a D-117-es teremben kerül megrendezésre az Biológia Intézet házi TDK konferencia.

Bíráló bizottság elnöke: dr. Marschall Marianna, intézetvezető, főiskolai tanár

Bíráló bizottság tagjai: dr. Varga János, főiskolai docens; dr. Sass-Gyarmati Andrea, tudományos munkatárs; Tóth Boglárka, biológia-földrajz osztatlan középiskolai tanárszak (O), VI. évf.

Program:

Stefancsik Gergely (III. évfolyam, Biológia BSc): EEG aktivitás jellemzése különböző mértékű és jellegű figyelmet igénylő feladatok végzésekor (konzulens: dr. Emri Zsuzsa, főiskolai tanár)

Kelecsényi Fanni (III. évfolyam, Biológia BSc): Kisemlősök kameracsapdás faunisztikai monitorozása a Borsodi Mezőségben (konzulensek: Kiss Csaba, PhD-hallgató & dr. Cserkész Tamás, muzeológus)

Bediu Anett (III. évfolyam, Biológia BSc): Az EEG aktivitás variabilitása (konzulens: dr. Emri Zsuzsa, főiskolai tanár)

Barta Bettina Aranka (III. évfolyam, Biológia BSc): A talamikus orsó oszcilláció jellemzői egerekben uretán anesztéziában (konzulens: dr. Emri Zsuzsa, főiskolai tanár)

Baranyi Gergő (III. évfolyam, Biológia BSc): A Debreceni Botanikus Kert mohaflorisztikai vizsgálata (konzulens: dr. Szűcs Péter, egyetemi adjunktus)

Gengeliczky Atina (III. évfolyam, Biológia BSc): Az intranazális oxitocin kezelés érzékenyítő szerepe az ember és a kutya (Canis familiaris) közötti interspecifikus vokális kommunikációban (konzulensek: Dr. Pongrácz Péter, egyetemi docens, dr. Estók Péter, főiskolai docens & Jégh-Czinege Nikolett, PhD-hallgató)

Bajzát Judit (III. évfolyam, Biológia BSc): Mézben található invertáz enzim aktivitásának gyors meghatározására alkalmas bioanalitikai módszer fejlesztése (konzulens: dr. Bóka Beáta, főiskolai docens)

Díjazottak:

I. díj - Barta Bettina Aranka (III. évfolyam, Biológia BSc) (konzulens: dr. Emri Zsuzsa, főiskolai tanár)

II. díj - Bajzát Judit (III. évfolyam, Biológia BSc) (konzulens: dr. Bóka Beáta, főiskolai docens)

III. díj - Bediu Anett (III. évfolyam, Biológia BSc) (konzulens: dr. Emri Zsuzsa, főiskolai tanár)

Fotócsokor a konferenciáról (fotók: dr. Szűcs P.)